RENAULT TRAFIC COMBI

towarzysz Twoich podróży

komfort i modułowość

ODKRYJ NA NOWO PRAKTYCZNY UKŁAD WNĘTRZA 


a158add609.webp

smart cockpit


Ładowarka bezprzewodowa, szuflada easy-life, uchwyt na kubki XXL oraz pokładowy system łączności easy link... Ciesz się w pełni przeprojektowaną przestrzenią z przodu i korzystaj z komfortu nowej kabiny.

1a2b9b656a.webp

modułowa przestrzeń pasażerska


3, 6 lub 9 miejsc: Trafic Combi to wiele możliwości, które pozwolą dopasować wnętrze do swoich potrzeb. Przewoź do 9 osób wraz z bagażami lub wymontuj 2. i 3. rząd, aby zabrać ze sobą jeszcze więcej bagaży i nie stracić niezbędnego komfortu!

easy life

BEZPIECZEŃSTWO, SKUTECZNOŚĆ I TECHNOLOGIA 


69f92ea221.webp

systemy wspomagania jazdy


Dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich pasażerów, Trafic Combi posiada wiele systemów wspomagania jazdy. Ułatw sobie manewrowanie, korzystając z systemu wspomagania parkowania i podróżuj bezpiecznie dzięki systemowi kontroli pasa ruchu, aktywnego regulatora prędkości oraz aktywnego systemu hamowania awaryjnego (AEBS).

727d908363.webp

komfort jazdy


Gama silników, wyposażonych w technologię Stop & Start, spełnia najnowsze normy emisji spalin Euro 6 D-Full. Wybierz ręczną skrzynię biegów (110 KM i 150 KM) lub automatyczną skrzynię biegów EDC (150 KM lub 170 KM), z podwójnym sprzęgłem i 6 przełożeniami, które zwiększają komfort i reaktywność poprzez płynną i szybką zmianę biegów.