O nas

Autoryzowany Dealer Renault

Jesteśmy autoryzowanym dealerem Renault z dużym doświadczeniem! Nasza firma powstała ponad 25 lat temu, właśnie jako oficjalny partner tej francuskiej marki.

Stawiamy na rozwój, kompleksową obsługę i wysoką jakość, dlatego nieustanie poszerzamy zakres usług. Od początku działalności planowaliśmy i realizowaliśmy kolejne inwestycje, by sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów.

Po otwarciu salonu Renault w 1994 roku w kolejnych latach działania Grupy Pietrzak powstało nowoczesne zaplecze serwisowe z Centrum Napraw Blacharsko-Lakierniczych, które spełnia wszystkie standardy marki oraz normy Certyfikatu Jakości ISO 9002. Uruchomiliśmy również nowoczesną Stację Kontroli Pojazdów.

Rozwinęliśmy sieć oddziałów sprzedaży i serwisów Renault na Śląsku – nasze placówki znajdują się w Katowicach, Jaworznie, Rybniku i Świętochłowicach.

Sukcesy, jakie osiągnęliśmy jako dealer Renault, przyczyniły się do nawiązania współpracy z kolejnymi markami. Aktualnie prowadzimy autoryzowane salony i serwisy Peugeot  i Dacia. Od kilku lat współdziałamy również z producentami znanych marek premium – Ferrari, Maserati i Renault Alpine.

Serwis i Salon Renault Katowice
Dealer Renault Jaworzno
Dealer Renault Świętochłowice
Serwis i Salon Renault Pietrzak

Sprawdź naszą ofertę:

Samochody osobowe - Samochody Dostawcze - Serwis