Renault z fabryczną instalacją LPG

Fabryczna instalacja LPG już od 4000 zł* dostępna dla Clio i Captura.

SPRAWDŹ ZALETY SAMOCHODÓW
Z FABRYCZNĄ INSTALACJĄ LPG !

4a661a4a7d.webp

Bez wychodzenia z domu


Sprawdź bez wychodzenia z domu gamę modeli Renault z fabryczną instalacją LPG. Nasz doradca handlowy skontaktuje się z Tobą w dogodny dla Ciebie sposób i zaprezentuje wybraną przez Ciebie ofertę oraz pomoże w załatwieniu wszelkich formalności.

2fa6988039.webp

W atrakcyjnej ofercie


Renault z fabryczną instalacją gazową LPG to świetna inwestycja pozwalająca Ci zaoszczędzić pieniądze jak i paliwo . 

436f8c8e10.webp

W elastycznym finansowaniu


Oferujemy szeroką gamę finansowania dostosowanego do Ciebie. Wybierz kredyt EASY BOX z atrakcyjną ratą i sprawdź ile możesz zyskać!

52621805fc.webp

Z finansowaniem dla biznesu


Zastanawiasz się nad samochodem dla Twojej firmy? Wybierz niezawodne i nowoczesne modele Renault i skorzystaj z leasingu od 101%, w którym dostosujesz wysokość spłat do swoich możliwości.

Nasze rozwiązania zapewniające
większe oszczędności

W Renault liczą się najnowocześniejsze rozwiązania.

Silniki z instalacją LPG

Renault oferuje dynamiczny silnik TCe 100 z fabryczną instalacją LPG na modelach Clio i Captur.

Wybierając to rozwiązanie, wybierasz bezpieczną, sprawdzoną i oszczędną technologię. Paliwo to jest pochodną ropy naftowej i gazu ziemnego.

LPG magazynowane jest w odpowiednim zbiorniku w samochodzie w postaci ciekłej, a następnie jest ponownie rozprężane przed spaleniem w komorze silnika.

Instalacja LPG stanowi w użytkowaniu alternatywę dla silników benzynowych i jest bardziej konkurencyjne pod względem kosztów użytkowania. LPG to również rozwiązanie bardziej przyjazne dla środowiska - emisja CO2 jest do 10% niższa niż w przypadku pojazdu napędzanego benzyną.

d8addbfa00.webp

*Różnica w cenie katalogowej pomiędzy silnikiem TCe 90, a TCe 100 LPG z fabryczną instalacją LPG wynosi 4000 zł na modelu Clio i Captur.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.