Nowa ARKANA

grafika_fb_1_1200x900px.png

Nowe Renault ARKANA już od 849 zł/mies. (RRSO 4,34%)

 

 

3d9bb9eaba.webpSUV o magnetyzującym wyglądzie, sportowa wersja R.S. Line

 

Opadająca linia dachu, podkreślony duży prześwit, osłony przedniego i tylnego zderzaka oraz muskularnie zaznaczone nadkola typowe dla SUVa, Nowa ARKANA łączy płynność i solidność. Smukła sylwetka, która natychmiast przyciąga spojrzenia.W wersji R.S. Line spod znaku Renault Sport, emocje są jeszcze większe. Intensywny lakier Orange Valencia, sportowa osłona chłodnicy, 18’’ obręcze kół w kolorze czarnym z czerwonymi wstawkami oraz dwie końcówki układu wydechowego, pozwól się uwieść…

 

e63f59153d.webpKokpit łączący komfort i nowoczesną technologię.

 

Usiądź wygodnie w kokpicie Nowej ARKANY i ciesz się intuicyjnym i inteligentnym systemem multimedialnym. Doceń komfort w pełni bezpiecznej jazdy dzięki systemom wspomagania prowadzenia Renault EASY DRIVE i zrób pierwszy krok w kierunku autonomicznej jazdy. Poczuj się wyjątkowo dzięki systemowi personalizacji MULTI-SENSE i nie trać kontaktu dzięki systemowi multimedialnemu EASY LINK z wyszukiwaniem adresów Google. Bez względu na okoliczności, pokochasz prowadzenie Nowej ARKANY!

 

 

 

4755e939eb.webpTechnologia E-TECH HYBRID dla jeszcze większej przyjemności.

 

Ciesz się wspaniałymi wrażeniami z jazdy połączonymi z unikalnym stylem. Zaczerpnięta

z Formuły 1, innowacyjna technologia E-TECH HYBRID Nowej ARKANY łączy w sobie dynamikę

i dużą wydajność.

W mieście, poruszaj się w trybie w 100% elektrycznym do 80% czasu, dzięki dwóm silnikom elektrycznym i wielotrybowej, automatycznej skrzynie biegów MMT. Nie potrzebujesz wtyczki! Akumulator Nowej ARKANY ładuje się inteligentnie podczas jazdy lub poprzez odzyskiwanie energii podczas hamowania. W ten sposób możesz korzystać z natychmiastowej reakcji oraz efektywnej jazdy na każdej trasie, a przy tym oszczędzasz do 40%* na zużyciu paliwa względem porównywalnego silnika benzynowego.

Nawet wersje benzynowe mają większą efektywność dzięki systemowi mikrohybrydowemu

12 V, który wspiera silniki TCe. Ten poziom hybrydyzacji zmniejsza emisję CO₂ oraz zużycie paliwa, zwiększając jednocześnie komfort i płynność jazdy.

 

Konfigurator: Kliknij

Broszura: Kliknij 

Cennik: Kliknij

Dowiedz się więcej: Kliknij

Samochody dostawcze dostępne od ręki: Kliknij

 

Skontaktuj się z nami: 

Zadzwoń: +48 882 430 677
Napisz maila: [javascript protected email]